BIPSobota, 25.9.2021

Kolejne środki w gnieźnieńskim PUP

Kolejne środki w gnieźnieńskim PUP
Celem programu jest podniesienie aktywności zawodowej oraz zdolności dozatrudnienia 43 osób do 30 roku życia zarejestrowanych co najmniej6 miesięcy w ewidencji Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie.

W ramach programu uczestnicy objęci Indywidualnym Planem Działania wezmą udział w jednodniowych zajęciach aktywizacyjnych „Wizytówka zawodowa-dokumenty aplikacyjne”, których celem jest poznanie zasad i kształtowanie umiejętności pisania życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego. Ponadto 10 osób będzie uczestniczyć w szkoleniu „Profesjonalna obsługa klienta”, 3 osobyzostaną skierowane na szkolenia indywidualne, natomiast 30 osób zostanie skierowanych na staże trwające 4 miesiące.

Program realizowany będzie do 01.03.2013 r. do 31.12.2013 r. Zainteresowane osoby powinny zgłosić się do pośredników pracy – ul. Sobieskiego 20, pokoje 5-7,14-16 w CAZ Powiatowego Urzędu Pracy.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych