BIPNiedziela, 04.6.2023

32 tys. na imprezy sportowe w powiecie

32 tys. na imprezy sportowe w powiecie
Podobnie jak w poprzednich latach, również w roku 2013 Powiat Gnieźnieński będzie w formie dotacji wspierał finansowo organizację kilkudziesięciu imprez sportowych dla dzieci i młodzieży.

W bieżącym roku kalendarzowym kwota dotacji przeznaczona na realizację zadań związanych z organizacją na terenie powiatu imprez sportowych wynosi 32 000,00 zł. W ramach tej kwoty gnieźnieńskie Starostwo zdecydowało o dofinansowaniu 17 imprez sportowych organizowanych w 2013 roku. Wśród nich znajdują się między innymi: Ogólnopolski Turniej Bokserski im. B. Flisiaka, XI Turniej Koszykówki Gniezno 2013, Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Gniezno Cup 2013, XXIII Ogólnopolski Bieg Niechana, Gala MMA II Memoriał im. Pawła Kamińskiego, Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Gniezno Cup 2013, Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym, Memoriał im. Mariana Grotowskiego Juniorów w Hokeju na Trawie, Memoriał im. Maksymiliana Małkowiaka Młodzików w Hokeju na Trawie.

Imprezy odbywające się na terenie powiatu gnieźnieńskiego cieszą się dużym uznaniem w środowisku sportowym, a kluby i zawodnicy biorące w nich udział, pozytywnie wypowiadają się o organizowanych zawodach i poziomie sportowym uczestników, zgłaszając chęć swojego udziału w kolejnych edycjach.

(rg)

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki