BIPCzwartek, 08.6.2023

\"WIELKOPOLSKA OK !” PARK KREACJI - ZAPRASZAMY NA GNIEŹNIEŃSKI RYNEK !!!

\
Celem kampanii jest poinformowanie mieszkańców Wielkopolski o efektach wdrażania Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
Gniezno jest jednym z miast biorących udział w kampanii.
Akcja w Gnieźnie potrwa od 24 do 30 lipca.

Podczas Parku Kreacji mieszkańcy będą mieli okazje zobaczyć: jak powstaje obraz 3D, odpocząć na leżakach, wziąć udział w konkursach czy poukładać przesuwne puzzle przedstawiające zrealizowane inwestycje w ramach WRPO.

Zorganizowane zostaną również pokazy sprzętu ratowniczo-gaśniczego z wykorzystaniem fantomu czy zabawy edukacyjne m.in. z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Ratownicy medyczni zaprezentują jak udzielać pierwszej pomocy. Atrakcją będą także pokazy machin oblężniczych i robotów skonstruowanych przez pracowników Politechniki Poznańskiej.

28 lipca o godz. 10:00 ruszy Wielki Rajd Rowerowy z Gniezna do Pobiedzisk.Na mecie rajdu będzie można: zmierzyć ciśnienie, sprawdzić swój wzrok, zmierzyć poziom glukozy we krwi, a także wziąć udział w konkursie z zakresu wiedzy o WRPO i bezpiecznej jeździe rowerem. Całość uświetni bluesowy zespół muzyczny oraz niepowtarzalna atmosfera. Dla uczestników rajdu przewidziano ciepły posiłek.

Zgłoszenia do udziału w rajdzie przyjmowane są pod numerem telefonu: 61 66 44 935

W trakcie kampanii pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich udzielać będą bezpłatnych porad na temat możliwości uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie czy rozwój działalności, inwestycji jednostek samorządu terytorialnego, projektów społecznych realizowanych przez szkoły i organizacje pozarządowe.

Wszystko to, oraz wiele innych atrakcji i konkursów codziennie w Parku Kreacji.

Szczegółowy przebieg akcji można śledzić na stronie: www.facebook.com/WRPO.WielkopolskaOK


Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, przy Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.
ul. Rynek 10/1 
62-200 Gniezno
e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl
tel.: 61 425 02 90 
serwis informacyjny:
www.wrpo.wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.funduszeeuropejskie.wielkopolskie.pl Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki