BIPNiedziela, 11.6.2023

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców we Wrześni

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców we Wrześni
Podczas szkolenia przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego będzie objaśniał ogólne zasady korzystania z inicjatywy JEREMIE. Omówione zostaną także szczegółowe warunki udzielania pożyczek w Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i poręczeń oferowanych przez Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego. W drugiej części szkolenia omówione zostaną wskazówki dotyczące wypełnienia wniosków w ramach inicjatywy JEREMIE oraz najczęściej popełnianie błędy przy wypełnianiu wniosków. Przedstawiciele wyżej wymienionych instytucji będą również odpowiadać na ewentualne pytania przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się 4 grudnia 2013 r. w Restauracji We We ul Rynek 7 we Wrześni, sala szkoleniowa, w godzinach 09:15-13.15.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu pod adresem e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl lub pod numerem telefonu 61 425 02 90 lub osobiście w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie, ul. Rynek 10/1, 62-200 Gniezno w godzinach 8:00 - 15:30.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 02 grudnia 2013 r.


Informacji w sprawie spotkania udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie.

Pliki do pobrania:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, z siedzibą w Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego
Rynek 10/1, 62-200 Gniezno
tel.: 61 425 02 90
e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.funduszeeuropejskie.wielkopolskie.plProjekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki