BIPSobota, 17.4.2021

Promocja nowej publikacji o powiecie

Promocja nowej publikacji o powiecie
Autorem książki jest Maria Strzałko, a redaktorem naukowym serii prof. Jan Skuratowicz.

Książka wydana została w 2 częściach. Poświęcona jest zespołom rezydencjonalno-folwarcznym z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Zawiera dokumentację kartograficzną i fotograficzną oraz opisy zabytkowych budynków i całych założeń architektonicznych. Dodatek do tomu stanowi reprodukcja mapy powiatu gnieźnieńskiego z 1958 roku.

Promocja książki odbyła się 09. grudniaw Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Podczas spotkania można było porozmawiać z autorami publikacji oraz miłośnikami historii naszego regionu i architektury. Słowa podziękowań dla swoich współpracowników skierował dyrektor Muzeum w Szreniawie dr. Jan Maćkowiak. Współorganizatorem promocji było Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Okolicznościowe gratulacje autorom złożył Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak.

Publikacja będzie dostępna w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie od dnia 10.12.2013 roku w cenie 63 zł.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych