BIPPoniedziałek, 05.6.2023

Konferencja-\"Inicjatywa JEREMIE. Rozwój przedsiębiorczości = rozwój gminy\"

Konferencja-\

"Inicjatywa JEREMIE. Rozwój przedsiębiorczości = rozwój gminy", która odbędzie się 7 czerwca 2014 roku (sobota) o godzinie 12:00 w Sali konferencyjnej Ośrodka Integracji Europejskiej w Rokosowie (s. 102 - I piętro) w Ośrodku Integracji Europejskiej w Rokosowie, Rokosowo 1, 63-805 Łęka Mała.Myślą przewodnią Konferencji jest promowanie dostępu do zewnętrznego finansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez oferowanie im dedykowanych instrumentów inżynierii finansowej. Instrumenty inżynierii finansowej to nic innego jak najbardziej potrzebne na rynku i nieskomplikowane produkty finansowe: pożyczki i poręczenia.

Do udziału w konferencji zaprasza się Wójtów, Burmistrzów i przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego, którzy zainteresowani są rozwojem przedsiębiorczości oraz możliwościami otrzymania wsparcia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja odbywać się będzie podczas corocznej imprezy "Konie i Powozy w Rokosowie" w dniach 7-8 czerwca 2014 r.

Oprócz konferencji, zorganizowane zostanie Miasteczko JEREMIE, podczas którego przedstawiciele pośredników finansowych, będą informowali zainteresowanych przedsiębiorców o możliwościach uzyskania wsparcia w ramach Unijnej Inicjatywy JEREMIE. Przedsiębiorcy będą mieli możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat poszczególnych produktów realizowanych w ramach inicjatywy, otrzymają również materiały informacyjne oraz dane kontaktowe do wszystkich Pośredników Finansowych działających na terenie województwa wielkopolskiego.

Szczegółowe informacje, program konferencji i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: www.rokosowo.pl .

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki