BIPPoniedziałek, 05.6.2023

200 lat dla Jubilatki

200 lat dla Jubilatki
Pani Katarzyna wychowała 5 dzieci, jest babcią 8 wnucząt i prababcią 10 prawnuków. W okolicznościowym liście przekazanym Jubilatce Starosta Gnieźnieński pisał:

Niektórzy twierdzą, że „życie ma tyle kolorów, ile potrafimy w nim dostrzec”. Jestem głęboko przekonany, że perspektywa 100 lat, z którą patrzy Pani dziś na otaczający Nas świat pozwala na stwierdzenie, iż życie to wręcz nieskończona paleta barw. Tak bowiem jak różne są kolory, które dostrzega ludzkie oko, tak odmienne są dni, tygodnie, miesiące i lata naszego życia. Niektóre z nich zapadają Nam głęboko w pamięć, inne są ulotne i szybko o nich zapominamy. Wśród tych wydarzeń wiele jest rzeczy zwykłych, zdarzają się jednak chwile, które pamiętamy wyraźnie i jaskrawo.

Z okazji 100. rocznicy urodzin pragnę złożyć na Pani ręce najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i radości z każdej nadarzającej się chwili. Wyrażam nadzieję, że jeszcze przez lata będzie Pani dane doświadczać niezliczonej ilość barw wypełniających ludzkie życie. Przekazując swoje najserdeczniejsze pozdrowienia życzę również miłości i obecności najbliższych. Tym co najpiękniejsze w naszym życiu jest bowiem współobcowanie z innymi, bliskimi nam ludźmi, ich pomoc i wsparcie.


Jak powiedziała pani Katarzyna – receptą na długowieczność jest optymizm i życzliwość wobec drugiego człowieka.

Drogiej Jubilatce życzymy 200 lat!
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki