BIPPoniedziałek, 05.6.2023

Spotkanie w Teltow-Flaeming

Spotkanie w Teltow-Flaeming
Podczas rozmów ze Starostą Powiatu Teltow-Flaeming Kornelią Wehlan Wicestarosta zapewnił o woli kontynuacji wspólnych działań oraz omówił plan współpracy na rok 2015. Pierwszemu w nowym roku spotkaniu towarzyszył tradycyjnie motyw przewodni, którym tym razem było wykształcenie. Rozmowy dotyczyły więc także aktualnej sytuacji w obszarze nauki i szkolnictwa w obu powiatach.

Podczas swojej wizyty w Luckenwalde Wicestarosta Jerzy Berlik przekazał na ręce włodarza niemieckiego powiatu list od Przewodniczącego Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusza Iglińskiego oraz okolicznościowe pismo Starosty Beaty Tarczyńskiej, w którym czytamy:

„Trwająca od 2003 roku współpraca pomiędzy naszymi samorządami jest przykładem kooperacji, opartej zarówno na fundamencie merytoryki i świadomości doniosłego znaczenia wymiany międzynarodowych doświadczeń, jak i dobrej woli oraz otwartości wobec wspólnych inicjatyw i celów[…]Ufam, że będzie ona nadal źródłem satysfakcji i wymiernych korzyści dla naszych społeczności.”.
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki