BIPSobota, 19.6.2021

Narada Roczna KPP w Gnieźnie

Narada Roczna KPP w Gnieźnie
Podczas Narady Starosta Beata Tarczyńska odebrała podziękowania dla członków Zarządu i Rady Powiatu za życzliwość i owocną współpracę z Policją w 2014 roku oraz znaczące finansowe wsparcie realizowanych przez Policję inwestycji.

Wręczono również wyróżnienia „Kryształowa Gwiazda” dla policjantów Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, w uznaniu za wzorową i ofiarną służbę na rzecz mieszkańców Wielkopolski.

Roczna Narada to w głównej mierze niezbędne podsumowania i raporty na temat dotychczasowych osiągnięć. Prezentację najważniejszych obszarów działania jednostki w 2014 roku przedstawili:Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie podinsp. Przemysław Kozanecki, w zakresie pracy kryminalnej oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie mł.insp. Mariusz Łozowiecki, w zakresie pracy pionu prewencji i ruchu drogowego. Dokonania klasy policyjnej III LO w Gnieźnie przybliżyli z kolei Wicedyrektor Rafał Macioszek oraz wychowawcap. Magdalena Kosicka.

Podsumowania minionego roku dokonał także Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski.


drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych