BIPSobota, 03.6.2023

Strona www powiatu zyskała międzynarodowe uznanie

Jak czytamy w przyznanym certyfikacie: "Zespół ekspertów-informatyków, po zapoznaniu się z promowaniem waszej działalności za pośrednictwem Internetu, zaświadcza o wysokim profesjonalizmie i wyobraźni twórców witryny oraz zgodności emitowanych treści z prowadzoną działalnością".

Witryny oceniane będą przez sąd konkursowy, który oceniać będzie zawartość merytoryczną stron oraz estetykę, funkcjonalność i jakość techniczną przygotowanego serwisu. Pod uwagę będą brane następujące kryteria: struktura informacji, prezentacja właściciela strony, funkcjonalność, aktualność strony i wygląd graficzny. A więc ocenie podlega estetyka, czytelna i wiarygodna informacja oraz poprawność konstrukcji strony.

Zespół ekspertów redakcji E-PNOW poszukując polskich kandydatów do wspomnianej nagrody wybrał strony losowo z Internetu i poddał je przeglądowi i ocenie Sądu Konkursowego. Każdego roku w konkursie bierze udział około 4 tys. stron z całego świata.

Poprzez udział w konkursie gnieźnieńskie starostwo zyskuje ponadto bezpłatną reklamę poprzez prezentację w Europejskim Katalogu Firm i Instytucji - 2005/2006 oraz w Europejskich Książkach Branżowych.

Przypomnijmy, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie ma już na swoim koncie nagrody za aktualną stronę internetową. W marcu 2005 r. Powiat Gnieźnieński zajął III miejsce w konkursie Marszałka Województwa Wielkopolskiego na sposób prezentacji problematyki Unii Europejskiej oraz współpracy międzynarodowej na stronie internetowej. Nagrodą w konkursie był skaner multimedialny.

Agnieszka Rzempała-Chmielewska

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki