BIPPiątek, 02.6.2023

O bezpieczeństwie na jeziorach powiatu

O bezpieczeństwie na jeziorach powiatu
Spotkanie otworzyła Beata Tarczyńska, Starosta Gnieźnieński, która zwróciła uwagę na potrzebę pogodzenia interesów zarówno mieszkańców powiatu, jak i osób wypoczywających nad jeziorami i użytkujących sprzęt motorowodny, a także, co bardzo ważne, dbałości o środowisko naturalne.

W spotkaniu uczestniczyli: przedstawiciele urzędów miast i gmin powiatu gnieźnieńskiego, Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Polskiego TowarzystwaTurystyczno–Krajoznawczego Oddział Ziemi Gnieźnieńskiej, przedstawiciele Stowarzyszenia „Pod Żaglami”, dzierżawcy jezior, dyrektorzy ośrodków sportu i rekreacji oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie i Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Gnieźnieńskiego. Program spotkania obejmował przedstawienie warunków dotychczas obowiązującej uchwały i opracowanie wspólnych założeń do projektu nowej uchwały.

Obecnie, projekt uchwały podaje się do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.bip.wokiss.pl/gnieznop.

Uwagi i sugestie można składać do dnia 2.03.2015 r. do Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, poprzez e-mail: srodowisko@powiat-gniezno.pl

Z całą pewnością można stwierdzić, ze współpraca w tym zakresie przyczyni się do pogodzenia interesów korzystających z różnych form wypoczynku oraz pozwoli wypracować takie zapisy uchwały, dzięki którym będziemy wszyscy mogli korzystać z wypoczynku nad jeziorem nie przeszkadzając innym.
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki