BIPSobota, 03.6.2023

1 urodziny Klubu Karate Inochi Gniezno

1 urodziny Klubu Karate Inochi Gniezno
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych na czele z Panią Beatą Tarczyńską, Starostą Gnieźnieńskim, która życzyła trenującym i trenerom mnóstwa sportowych sukcesów w kolejnych latach działalności.

Na Pierwsze Urodziny Klubu przybyli także przyjaciele klubu z Wągrowieckiego Klubu Karate „Tiger” – Prezes i trener Klubu Pan Mariusz Nowak oraz przedstawicielka Zarządu Klubu Pani Agnieszka Nowak.

Po przywitaniu wszystkich trenujących, rodziców oraz zaproszonych gości przez sensei Martę Pawłowską, Prezes i trener Klubu Karate Inochi Gniezno Dawid Pawłowski krótko podsumował miniony rok:

„Dokładnie rok temu Klub został wpisany do ewidencji Klubów Sportowych Starostwa Gnieźnieńskiego i oficjalnie rozpoczął swoją działalność. W praktyce treningi w Klubie rozpoczęły się w kwietniu 2014r. z grupą zaawansowanych zawodników, którą tworzyło wówczas 5 osób. Obecnie zajęcia prowadzone są przez dwóch instruktorów w czterech grupach, a w Klubie trenuje 60 osób w wieku od 4 lat. Mimo niespełna rocznej działalności treningowej zawodnicy Klubu mają na swoim koncie duże sukcesy sportowe w rywalizacji na arenie ogólnopolskiej, w tym tytuł Mistrzostw Polski JKA. Nowy sezon startowy rozpoczęliśmy również sukcesem, gdyż dwa tygodnie temu wróciliśmy z pierwszych w tym roku zawodów, był to XXI Ogólnopolski Turniej Karate Dragon Cup w Środzie Wielkopolskiej, z cztero-medalowym dorobkiem. Do tej pory uczestniczyliśmy także w kilku pokazach, promując aktywną formę spędzania czasu wolnego poprzez karate shotokan, które trenujemy w Klubie. W tym roku uzyskaliśmy także dotację z Urzędu Miasta Gniezna na szkolenie dzieci i młodzieży w karate, co w znacznym stopniu wspomoże działalność Klubu.”

Następnie każda z czterech grup dzieci i młodzieży trenującej w Klubie oraz trenerzy zaprezentowali swoje umiejętności podczas specjalnego pokazu karate. Po gromkich oklaskach zadowolonej widowni wniesiono tort urodzinowy z logiem Klubu, Prezes Klubu wzniósł toast oraz zdmuchnięto wspólnie świeczkę.

Klub Karate Inochi Gniezno pragnie bardzo podziękować za wsparcie i wszelką okazaną pomoc Rodzicom dzieci trenujących, sympatykom karate i Klubu oraz sponsorom.
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki