BIPŚroda, 07.6.2023

Zostań najlepszym kierowcą zawodowym w Wielkopolsce!

Zostań najlepszym kierowcą zawodowym w Wielkopolsce!
Zachęcamy kierowców zawodowych do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności praktycznych, a co za tym idzie – wpływania na ciągłą poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wydarzenie skierowane jest bezpośrednio dla kierowców z całego kraju posiadających kategorie C+E lub D.

Konkurs „Wielkopolski Kierowca Zawodowy” edycja 2015 realizowany jest w ramach Akademii Krokodyla autorskiego projektu WITD Poznań. Na pierwszą edycję konkursu „Wielkopolski Kierowca Zawodowy” w 2014 roku zjechali kierowcy zawodowi z całej Wielkopolski - zarówno pasjonaci swojego zawodu jak i miłośnicy nowoczesnych pojazdów ciężarowych, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Ważnym elementem finału konkursu, mającym znaczący wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego, będzie konkurencja sprawdzająca wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestników z zakresu pierwszej pomocy.Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek. Współorganizatorem jest Automobilklub Wielkopolski.

W trakcie konkursu jako wydarzenie towarzyszące odbędzie się konferencja „Dobre praktyki przedsiębiorcy transportowego” organizowana przy współudziale Ogólnopolskiego Związku Przedsiębiorców Transportu Drogowego oraz Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Skierowana jest ona do wysokiej i średniej klasy kadry zarządzającej (prezesi, dyrektorzy) przedsiębiorstw transportowych, pracowników działów logistyki, spedycji i transportu oraz innych odbiorców zainteresowanych branżą transportową. Zasadniczym celem konferencji jest podnoszenie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Termin zgłoszenia upływa 27 maja 2015 r.
(tel. 512 050 646, e-mail: edyta.dzialak@witdpoznan.pl.)

Pliki do pobrania:
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki