BIPSobota, 03.6.2023

Nowi członkowie samorządu rolniczego powiatu gnieźnieńskiego

Nowi członkowie samorządu rolniczego powiatu gnieźnieńskiego
Z tej okazji w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, w dniu 30 czerwca br., nowo wybrani członkowie Izb spotkali się z Beatą Tarczyńską Starostą Gnieźnieńskim i Jerzym Berlikiem, Wicestarostą Gnieźnieńskim.

W województwie wielkopolskim działa 31 Powiatowych Izb Rolniczych. Gnieźnieńska liczy 18 członków, wśród nich jest jedna kobieta - Działalność w Wielkopolskiej Izbie Rolniczej to nie tylko zaszczytna, ale bardzo odpowiedzialna funkcja – mówiła Beata Tarczyńska Starosta Gnieźnieński, gratulując członkom nowej Rady. - Zadaniem Izby jest bowiem zarówno rozwiązywanie lokalnych problemów rolników, jak i opiniowanie, a tym samym pośrednie współtworzenie korzystnych dla polskiej wsi aktów prawnych. Wierzę, że rozpoczynająca się nowa kadencja Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej będzie okresem kolejnych lat dobrej i efektywnej współpracy na rzecz rozwoju polskiej wsi – wskazywała Starosta Gnieźnieński.

Wicestarosta Jerzy Berlik pogratulował rolnikom aktywnego zaangażowania się na forum samorządu rolniczego oraz życzył wszystkim wytrwałości i sukcesów w pracy na rzecz pielęgnowania tradycji rolniczych w powiecie gnieźnieńskim.

Po majowych wyborach członkami samorządu rolniczego w powiecie gnieźnieńskim zostali:
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki