BIPNiedziela, 28.5.2023

LIWMA ART z Mieleszyna wśród najlepszych w Polsce!

LIWMA ART z Mieleszyna wśród najlepszych w Polsce!
i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich - w kategorii przedsięwzięcia zrealizowane przez kobiety.

P.P.H.U. LIWMA ART zajmuje się produkcją pamiątek, upominków i zaproszeń okolicznościowych. Jak mówi pani Emilia Rychwalska, każdemu z dzieł poświęca wiele czasu, wykonując je z pełnym zaangażowaniem i starannością według własnych pomysłów, co w efekcie pozwala na osiągnięcie pełni zadowolenia klienta.

We wtorek 30 czerwca br., z laureatką konkursu spotkali się Beata Tarczyńska, Starosta Gnieźnieński i Jerzy Berlik, Wicestarosta Gnieźnieński. – Serdecznie gratulujemy Pani wspaniałego sukcesu – powiedziała Starosta Beata Tarczyńska. – Doskonale wiem, ile wysiłku musiała Pani włożyć w budowę marki swojej firmy, tym bardziej, że wymagało to połączenia pracy zawodowej z dbałością o dom i rodzinę – dodała B. Tarczyńska.

Szczególne słowa uznania należą się Pani za udowodnienie, że również firma funkcjonująca na terenach wiejskich może z powodzeniem konkurować na rynku w walce o klienta – zaznaczył Jerzy Berlik, Wicestarosta Gnieźnieński. - Dziękuję Pani za doskonałą promocję małej przedsiębiorczości, a przez to i naszego powiatu, jako miejsca atrakcyjnego dla osób prowadzących działalność gospodarczą – zakończył J. Berlik.

Warto podkreślić, że prace pani Emilii cieszą się uznaniem także poza Polską. W swej ofercie firma posiada między innymi:zaproszenia okolicznościowe, zawiadomienia, zestawy ślubne, podziękowania, Księgi Gości i albumy okolicznościowe oraz wiele innych upominków na każdą okazję.

Więcej informacji na: www.liwmaart.pl

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki