BIPPiątek, 16.4.2021

Bezpłatne porady prawne już 15 września w Starostwie

Bezpłatne porady prawne już 15 września w Starostwie
które będzie można uzyskać w sali nr 2.46 (II p.) w godzinach 8.00 – 15.30.
Jak poinformowali Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński i mecenas Waldemar Jankowski, przedstawiciel Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, członkowie wielkopolskiego samorządu radców prawnych oraz aplikanci służyć będą bezpłatną pomocą i doradztwem w rozwiązaniu spraw z różnych dziedzin prawa, w tym: prawa pracy, prawa spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, bankowego, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych.

W trakcie całego tygodnia od 14 do 19 września br., mieszkańcy Wielkopolski, będą mogli skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej również w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Inicjatywa, realizowana w tym samym czasie w skali całego kraju, uzyskała Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych