BIPCzwartek, 01.6.2023

Nagrody starosty dla młodych sportowców

Nagrody starosty dla młodych sportowców
Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego nagrody i wyróżnienia sportowe otrzymali:

Sara Kaźmierska – zawodniczka Trzemeszeńskich „Świerszczy”. Mistrzyni Europy w kategorii solo Film & Musical Dance Show oraz srebrna medalistka pucharu świata w kategorii solo Contemporary Ballet i Jazz Dance. Dodatkowo w okresie od 8 do 15 sierpnia br. Sara brała udział w Top Art Festival Viva la France w Paryżu, zajmując I miejsce w kategorii solo Show Dance oraz II miejsce w kategorii solo Etiuda Art Dance.

Jakub Kozłowski – zawodnik sekcji unihokeja Uczniowskiego Klubu Sportowego „Błyskawica” w Niechanowie. Jego największym sukcesem sportowym było wywalczenie VI miejsca wraz z Reprezentacją Polski U-19 na Mistrzostwach Świata w Szwecji. Jakub jako wielokrotny Reprezentant Polski w unihokeju brał udział w różnego rodzaju turniejach i zawodach międzynarodowych.

Szymon Menc – zawodnik sekcji lekkoatletycznej Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Gnieźnie. Podczas Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Toruniu zajął VII miejsce w biegu na dystansie 1500 m oraz VI miejsce w biegu na dystansie 3000 m.

Mateusz Byczkowski – zawodnik sekcji lekkoatletycznej Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Gnieźnie Podczas Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Toruniu zajął IX miejsce w biegu na dystansie 3000 m z przeszkodami.

Przyznane nagrody sportowe mają na celu wsparcie zawodników szczególnie uzdolnionych, osiągających wysokie wyniki w sporcie, rywalizując na arenie krajowej lub międzynarodowej.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki