BIPPoniedziałek, 05.6.2023

Powiat ma poradnię onkologiczną!

Powiat ma poradnię onkologiczną!
- To wielki sukces gnieźnieńskiego szpitala – mówi Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński. – Wokół poradni od kilku lat toczyły się napięte dyskusje. Dziś, dzięki ciężkiej pracy wielu osób, zwłaszcza dyrekcji i personelu szpitala poradnia onkologiczna w Gnieźnie została uruchomiona. Spełniliśmy szereg wymagań stawianych przez NFZ, aby zagwarantować pacjentom naprawdę wysoki poziom świadczeń – tłumaczy B. Tarczyńska.

Kontrakt z NFZ obowiązuje do końca roku – informuje Krzysztof Bestwina, dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie. – Umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia są umowami rocznymi, w związku z tym w przyszłym roku otrzymamy nowe kontraktowanie, które chcielibyśmy stopniowo zwiększać. Docelowo poradnia ma przyjmować pacjentów pięć razy w tygodniu – dodaje K. Bestwina.

Jak zaznaczył dyrektor ZOZ, otwarcie poradni nie byłoby możliwe bez współpracy z gnieźnieńskimi „Amazonkami”. Poradnia Onkologiczna w Zespole Poradni Specjalistycznych przy ulicy św. Jana 9, czynna jest w poniedziałki, w godzinach 8:00 - 12:30, w środy w godzinach 15:00 - 19:00 oraz w piątki, w godzinach 8:00 - 12:00. W poradni onkologicznej dyżury pełnią lek. med. Justyna Szymczak oraz lek. med. Przemysław Susicki.

Rejestracja do poradni możliwa jest codziennie pod numerem telefonu: 61 222 81 82.


drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki