BIPNiedziela, 04.6.2023

Nagrody starosty dla nauczycieli

Nagrody starosty dla nauczycieli
nauczycielami i pracownikami administracyjnymi szkół i placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Gnieźnieński.

Okazją do uroczystego spotkania był obchodzony w Polsce od 1972 roku, tradycyjnie w październiku, Dzień Edukacji Narodowej.

Na okoliczność swojego święta podziękowania i nagrody z rąk przedstawicieli Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego otrzymało 62 pedagogów, w tym także dyrektorów szkół.

- Każdego roku w październiku świętujemy kolejną rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Polsce, jak i co warte podkreślenia, w całej Europie organu władzy oświatowej – mówiła Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński. - To właściwy moment, aby podziękować wszystkim nauczycielom i pedagogom, dyrekcji oraz pracownikom administracji za ich codzienny trud. Podziękować za zaangażowanie i za osiągnięcia w wymiarze dydaktycznym oraz wychowawczym, które wspólnie z nimi i dzięki nim, osiągają uczniowie szkół na terenie powiatu gnieźnieńskiego – zaznaczyła B. Tarczyńska.
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki