BIPSobota, 17.4.2021

Wydział Komunikacji i Transportu wciąż bardziej przyjazny mieszkańcom

Wydział Komunikacji i Transportu wciąż bardziej przyjazny mieszkańcom
Dzięki uruchomionej w ostatnich dniach aplikacji internetowej, bez wychodzenia z domu można zarezerwować termin spotkania z urzędnikiem. Wszystko po to,aby dostosować się do wciąż nowelizowanych przepisów, a przede wszystkim spełniać oczekiwania mieszkańców.

Po kliknięciu w specjalny link na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie - www.powiat-gniezno.pl w miejscu „Rezerwacja rejestracji pojazdów”, możliwe jest założenie swojego konta, wraz z podaniem indywidualnego hasła logowania, które pozwala na swobodne korzystanie z serwisu.

To nie jedyne udogodnienia. Warto przypomnieć, że Wydział Komunikacji i Transportu od kilku miesięcy oferuje również możliwość telefonicznej rezerwacji wizyty oraz dokonywania płatności - za rejestrację pojazdu, czy wydawanie praw jazdy - kartą płatniczą bezpośrednio u urzędnika.
Z alternatywnej formy płatności z każdym dniem korzysta coraz więcej osób.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych