BIPŚroda, 07.6.2023

Ambasadorzy ziemi wielkopolskiej

Tegoroczna edycja targów warszawskich odbywa się w dniach 22-24 września w Pałacu Kultury i Nauki. W tym roku w stolicy spotykają się przedstawiciele sektora turystyki z 54 krajów, a także polskie miasta i regiony. Targom towarzyszy bogaty program imprez - warsztaty robocze, liczne prezentacje i konferencje prasowe. Krajem partnerskim Targów TT Warsaw 2005 jest Turcja.

Powiat Gnieźnieński jest obecny na targach w Warszawie po raz czwarty z rzędu. Podobnie jak w dotychczasowych edycjach powiat wystawia się na samodzielnym stoisku. W tym roku, podobnie jak za pierwszym razem, Powiat Gnieźnieński i Szlak Piastowski są jedynymi przedstawicielami Wielkopolski na warszawskiej ekspozycji. Po raz kolejny powiat został uznany przez przedstawicieli prasy branżowej za "ambasadorów" ziemi wielkopolskiej.

Warto przypomnieć, że w 2004 roku w Warszawie Powiat Gnieźnieński otrzymał wyróżnienie "Homo Turisticus". Wyróżnienie to przyznali organizatorzy targów za najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe.

Agnieszka Rzempała-Chmielewska

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki