BIPNiedziela, 04.6.2023

Rower dla laureatki Powiatowego Konkursu Ekologicznego

Rower dla laureatki Powiatowego Konkursu Ekologicznego
Konkurs objęła patronatem Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński.

W ramach Powiatowego Konkursu Ekologicznego rywalizowali uczniowie pięciu szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu gnieźnieńskiego, którzy zostali wyłonieni drogą eliminacji szkolnych. Wielki finał konkursu składał się z 2 części – testu pisemnego oraz indywidualnych pytań kierowanych do uczestników.

Po podsumowaniu punktacji najlepszą okazała się Weronika Nitka z I LO. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Monika Malerowicz (I LO), Marta Kowalczyk (II LO), Nikolas Mikołajewski (I LO) oraz Dominika Konopa (III LO). Wyróżnieni zostali również dwaj najlepsi uczestnicy z Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych: Eryk Boguszyński (ZSP nr 2) i Patryk Górny (ZSP w Witkowie). Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, w tym rower i tablet, wręczyły laureatom Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński oraz Bogusława Młodzikowska, dyrektor I LO w Gnieźnie.

Konkurs zorganizowany został w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój edukacji ekologicznej na terenie powiatu gnieźnieńskiego poprzez konkursy i inne imprezy dotyczące ochrony środowiska, przyrody, racjonalnej gospodarki odpadami i ekologii” oraz dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz budżetu Powiatu Gnieźnieńskiego.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki