BIPSobota, 17.4.2021

Groby Powstańców Wielkopolskich będą oznakowane

Groby Powstańców Wielkopolskich będą oznakowane
w Gnieźnie organizują akcję znakowania grobów Powstańców Wielkopolskich. Patronat nad wydarzeniem objęła Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński.

Założenia akcji omówiono na konferencji prasowej, która odbyła się 20 czerwca br. w gnieźnieńskim Gimnazjum nr 2. Jak informują organizatorzy, jeżeli ktoś z bliskich mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego lub wrzesińskiego był powstańcem wielkopolskim, a miejsce jego spoczynku znajduje się na terenie powiatu gnieźnieńskiego lub wrzesińskiego może wypełnić specjalny wniosek na podstawie którego oznakowana zostanie powstańcza mogiła.

Regulamin i wnioski do pobrania na: www.powstaniegniezno.pl oraz w biurze senatora RP Roberta Gawła przy ul. Rynek 9 w Gnieźnie. Termin składania wniosków mija 15 września 2016 r.


Do pobrania:

 • Plakat
 • drukuj:
  udostępnij:
  Projekty realizowane przez powiat

  Projekty realizowane przez powiat

  reklama aplikacji mobilnej
  Rejestracja rezerwacji pojazdów
  Status kolejki
   
  Projekt współfinansowany

  Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
  Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych