BIPCzwartek, 16.9.2021

Gnieźnieńscy licealiści na obozie sportowym

Gnieźnieńscy licealiści na obozie sportowym

Podczas tegorocznych ferii zimowych 40 uczniów klas policyjnych z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie uczestniczyło w 5-dniowym obozie narciarskim w Zieleńcu, współfinansowanym ze środków Powiatu Gnieźnieńskiego.
6 kwietnia br., uczniowie podzielili się swoimi wrażeniami z Beatą Tarczyńską, starostą gnieźnieńskim.

W programie wyjazdu dominowały zajęcia praktyczne prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.  Młodzież poznała przede wszystkim tajniki jazdy na nartach oraz snowboardzie. Dla wielu uczestników był to pierwszy, i co bardzo istotne, udany kontakt ze sportami zimowymi. Nie zabrakło również edukacyjnych i krajoznawczych wycieczek.  

Z pewnością podobne przedsięwzięcia będą kontynuowane w przyszłości, bowiem jak wspólnie podkreślali organizatorzy i uczestnicy obozu, jest on znakomitą formą aktywnego wypoczynku.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych