BIPCzwartek, 29.7.2021

Walczyli o kurs prawa jazdy

Walczyli o kurs prawa jazdy

Pod nazwą „Ruszaj z głową” w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie zorganizowano finał konkursu wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego. Uroczyste podsumowanie oraz ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 25 kwietnia br.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Michał Janiak z I LO w Gnieźnie, drugie Paweł Belter reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie, a trzecie Aleksandra Fornal, uczennica I LO w Gnieźnie.

Zadaniem uczestników konkursowych zmagań było rozwiązywanie pisemnego testu opracowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie, instruktorów Ośrodków Szkolenia Kierowców oraz pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Główną nagrodą ufundowaną dla zwycięzcy przez starostę Beatę Tarczyńską był kurs prawa jazdy kategorii B.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych