BIPPoniedziałek, 02.8.2021

Konkurs fotograficzny "Moc żywiołu w obiektywie"

Konkurs fotograficzny "Moc żywiołu w obiektywie"
Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego ogłasza konkurs fotograficzny dla  pasjonatów przyrody i fotografii pn. „Moc żywiołu w obiektywie”. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczelni wyższych.
 
Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście lub przesłać w kopertach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 września 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
 
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wydział Ochrony Środowiska, ul. Papieża Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno, z dopiskiem: „Moc żywiołu w obiektywie”.
 
Uwaga - do konkursu mogą być zgłoszone jedynie te fotografie, które nie zostały uprzednio zgłoszone do innego konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 
Konkurs organizowany jest w ramach przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pn. „Środowisko ponad wszystko - konkursy i inne imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną i przyrodniczą na terenie powiatu gnieźnieńskiego”.
 
Regulamin
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych