BIPŚroda, 07.6.2023

PWB szkoli przedsiębiorców

PWB szkoli przedsiębiorców

12 grudnia br., w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się spotkanie informacyjne „Jak pozyskać środki finansowe na otwarcie i rozwój firmy w 2019 roku”. Jego organizatorem był funkcjonujący w ramach Starostwa Powiatowego - Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu. Celem spotkania było przedstawienie informacji dotyczących planowanych na 2019 rok konkursów z wykorzystaniem środków unijnych.

Spotkanie adresowane było do osób planujących otwarcie własnej firmy oraz do przedsiębiorców szukających wsparcia finansowego. Udział w spotkaniu był bezpłatny. W trakcie spotkania poruszono tematy:

1. bezzwrotnych i zwrotnych środków na otwarcie własnego biznesu,
2. środków na rozwój firmy,
3. dofinasowania badań i rozwoju,
4. edukacji,
5. firm w obszarach wiejskich,
6. rynków zagranicznych.

Prezentowane konkursy objęły następujące programy unijne: WRPO, POIR, PROW, POWER. Spotkanie poprowadziła Maria Grabowska - inspektor ds. funduszy europejskich i kontaktów z przedsiębiorcami, Gnieźnieńskiego Punktu Wspierania Biznesu. W 2019 roku planowane są dalsze spotkania informacyjne oraz szkolenia. Cykl spotkań rozpocznie szkolenie dla osób fizycznych zainteresowanych otwarciem firmy.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji o funduszach europejskich zapraszamy na bezpłatne konsultacje do Punktu Wspierania Biznesu codziennie w godz. 8.00 - 15.00, pok.2.44

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki