BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Powiat Gnieźnieński wyrusza na podbój Pomorza

Wszelkie koszty związane z promocja na targach ponosi Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Stoisko Powiatu będą obsługiwali przedstawiciele Organizacji Turystycznej "Szlak Piastowski" oraz pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa.

Do wspólnej prezentacji na stoisku dołączyły gospodarstwa agroturystyczne, obiekty gastronomiczne, muzea: Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy i Muzeum Początków Państwa Polskiego, jak również hotele: "Lech" i "Pietrak" oraz gminy: Trzemeszno, Kiszkowo, Mieleszyn, Witkowo, Kłecko, Niechanowo i Miasto Gniezno.

Niewątpliwie Międzynarodowe Targi Turystyczne w Gdańsku to szansa na przyciągnięcie turystów z Pomorza, a także krajów skandynawskich. Wszystkich chętnych do odwiedzenia stoiska powiatu zapraszamy do
Hali nr 5 na stoisko nr 29

Targi czynne
Piątek 7.04.2005 - godz. 10.00 - 18.00
Sobota 8.04.2005 - godz. 10.00 - 18.00
Niedziela 9.04.2005 - godz. 10.00 - 17.00

Więcej informacji na stronie www.mtgsa.com.pl

Gdańskie Targi Turystyczne należą do najważniejszych imprez targowych w kraju i największych w rejonie północnej Polski. W ubiegłych latach udział wzięło ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy, odwiedza je ponad 10 tys. gości poszukujących ciekawych ofert wypoczynku. Są to nie tylko mieszkańcy Trójmiasta i całego Pomorza, a także goście z zagranicy, w tym głównie ze Szwecji, Danii, Niemiec, Ukrainy, Litwy, Rosji i Białorusi. Przeważają osoby indywidualne i rodziny zainteresowane przyjazdem do Wielkopolski na wakacje połączone ze zwiedzaniem Szlaku Piastowskiego, ważniejszych miast, wypoczynkiem nad jeziorami, w gospodarstwach agroturystycznych, turystyką pielgrzymkową oraz wypoczynkiem aktywnym.

Katarzyna Jędrzejczak
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki