BIPPoniedziałek, 21.6.2021

Potrafią dosięgnąć gwiazd

Potrafią dosięgnąć gwiazd

III Noworoczny Koncert Charytatywny „Dosięgnąć gwiazd”, z którego dochód przeznaczony jest tradycyjnie na wsparcie funkcjonowania SOSW w Kłecku i pomoc jej wychowankom, odbył się 13 stycznia br. w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie.

Główną atrakcją wyjątkowego wieczoru był występ  poznańskiego chóru „Gospel Joy”. W przerwie koncertu odbyła się również okolicznościowa aukcja, prowadzona przez znanego między innymi z gnieźnieńskiej sceny teatralnej Leszka Wojtaszaka. W rolę gospodarzy spotkania znakomicie wcielili się natomiast wychowankowie i pracownicy SOSW w Kłecku. Nie zabrakło również artystycznych występów samych wychowanków oraz wyróżnień tytułami „Anioła Dobrego Serca” dla osób oraz firm wspierających Ośrodek w Kłecku.

III Noworoczny Koncert Charytatywny „Dosięgnąć gwiazd” przebiegał pod patronatem Piotra Gruszczyńskiego, starosty gnieźnieńskiego, którego reprezentowała wicestarosta Anna Jung. Pomysłodawcami, organizowanego od trzech lat koncertu, są: Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kłecku oraz działające przy Ośrodku Stowarzyszenie „Radość”.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych