BIPPoniedziałek, 05.6.2023

Akademickie Targi Edukacyjne w Gnieźnie

Akademickie Targi Edukacyjne w Gnieźnie

4 kwietnia br. w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie odbyły się Akademickie Targi Edukacyjne. Wydarzenie przebiegało pod patronatem Piotra Gruszczyńskiego, starosty gnieźnieńskiego.

Targi były okazją do poznania oferty kształcenia szkół wyższych z całej Polski. Młodzież mogła zapoznać się między innymi z kierunkami studiów proponowanymi przez Uniwersytet Przyrodniczy z Poznania, Politechnikę Łódzką, Społeczną Akademię Nauk, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Gnieźnie, Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium, Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną z Łodzi, Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie, Grupę Uczelni Vistula z Warszawy, Uczelnię Techniczno-Handlową z Warszawy, Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji z Poznania, Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa z Poznania czy Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Adresatami przedsięwzięcia byli przede wszystkim uczniowie szkół średnich. Na targach  gościły również osoby chcące zdobyć wykształcenie wyższe. Głównym organizatorem wydarzenia były Akademickie Inicjatywy.
 

tekst/foto dzięki uprzejmości Akademickie Inicjatywy

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki