BIPPiątek, 02.6.2023

Konkurs Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości rozstrzygnięty

Konkurs Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości rozstrzygnięty

26 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się ostatnie posiedzenie Kapituły X edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości".

Nominacje do udziału w konkursie otrzymało łącznie 128 firm, z czego 27 zakwalifikowało się do finałowego etapu. Po ostatecznej ocenie zdecydowano, iż w tegorocznej edycji wydarzenia, nagrody trafią do 25 firm reprezentujących osiem kategorii konkursowych. Wyróżnienia otrzymają: trzy debiuty, jedno mikroprzedsiębiorstwo, pięć małych firm, trzy średnie firmy, dwaj eksporterzy, dwaj innowatorzy, siedmiu inwestorów oraz dwaj liderzy ekologii.

Konkurs „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019” zwieńczy uroczysta gala, połączona z balem laureatów, która odbędzie się 8 czerwca 2019 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie.

Głównym celem konkursu  jest promocja najlepszych podmiotów gospodarczych oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki. W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele: Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie, Inspektoratu ZUS w Gnieźnie, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oddziału Gniezno, Wielkopolskiej Izby Gospodarczej, Federacji Konsumentów w Gnieźnie oraz reprezentanci banków: PKO Banku Polskiego i Santander Bank Polska, a także złoci laureaci, czyli trzykrotni zdobywcy najwyższych laurów w trzech różnych kategoriach w dotychczasowych dziewięciu edycjach konkursu.

Więcej informacji o konkursie na: www.orzelprzedsiebiorczosci.pl

Sponsorem Generalnym X edycji Konkursu jest PKO BANK POLSKI.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki