BIPPiątek, 30.7.2021

Przyszłość należy do zawodowców

Przyszłość należy do zawodowców

Panel dyskusyjny, prezentacja kształcenia zawodowego w powiecie, oferta szkoleń grupowych oraz indywidualnych czy zapoznanie uczestników z infrastrukturą Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie to główne punkty programu konferencji „Przeszłość-Teraźniejszość-Przyszłość Szkolnictwa Zawodowego i Rynku Pracy w Powiecie Gnieźnieńskim”, która odbyła się 12 września w CKZiU.

W spotkaniu organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Powiatowy Urząd Pracy udział wzięli przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, dyrektorzy szkół branżowych i technicznych, oraz reprezentanci Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Oddział Gniezno oraz Wielkopolskiej Izby Gospodarczej Oddział Gniezno.

To kolejne z cyklu przedsięwzięć podejmowanych przez Powiat Gnieźnieński w celu promocji i wspierania szkolnictwa zawodowego. Już 4 października w CKZiU w Gnieźnie odbędzie się natomiast "Noc Zawodowców 2019 Edycja 2.0". Szczegóły już niebawem.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych