BIPCzwartek, 08.6.2023

Noc Zawodowców 2019 edycja 2.0 przeszła do historii

Noc Zawodowców 2019 edycja 2.0 przeszła do historii

Pierwsza w historii "Noc Zawodowców" w Gnieźnie, odbyła się 4 października w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gnieźnie. Podczas wydarzenia uczniowie szkół podstawowych, w towarzystwie rodziców i nauczycieli, mieli okazję szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół branżowych i technicznych z terenu powiatu gnieźnieńskiego. W Nocy Zawodowców - Edycja 2.0 Gniezno 2019 uczestniczyło blisko 800 osób.

Swoją ofertę edukacyjną, w tym jej praktyczną odsłonę, w niecodzienny sposób zaprezentowały szkoły ponadpodstawowe powiatu gnieźnieńskiego w tym: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Papieża Jana Pawła II, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gnieźnie, jak również Cechowa Szkoła Rzemieślnicza oraz Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie. Uczestnicy wydarzenia mieli również okazję wziąć udział w konkursie, skorzystać z porad specjalistów w strefie doradztwa zawodowego czy zapoznać się z osiągnięciami współczesnej motoryzacji.

Organizatorzy:
Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, Powiat Gnieźnieński oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

 

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki