BIPSobota, 26.9.2020

Komunikat Starosty Gnieźnieńskiego | Koronawirus

Komunikat Starosty Gnieźnieńskiego | Koronawirus

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce informuję, że od 12 marca (czwartek) do 25 marca (środa) br. szkoły ponadpodstawowe prowadzone przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie zostają zamknięte.

Wraz z Zarządem Powiatu Gnieźnieńskiego rekomenduję również podjęcie podobnych działań w przypadku specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, prowadzonych przez Powiat (Gniezno, Kłecko). Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielać będą dyrektorzy w/w placówek.

Przypominam, że:

Od 10 marca br. Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie jest zamknięty dla odwiedzających do odwołania. Zawieszono również przyjęcia planowe. Natomiast odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej w Gnieźnie zostały wstrzymane i mogą odbywać się w szczególnych przypadkach oraz każdorazowo po konsultacji z dyrektorem placówki.

Ponadto, Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gnieźnie odwołuje posiedzenia Składów Orzekających do dnia 31 marca 2020 r. z możliwością przedłużenia w zależności od rozwoju sytuacji.

Ponawiam apel, aby wszyscy klienci Starostwa Powiatowego w Gnieźnie ograniczyli także wizyty w Starostwie Powiatowym i jednostkach podległych. Numery telefonów do poszczególnych wydziałów dostępne są na stronie internetowej: www.powiat-gniezno.pl/pl/kontakt. Zachęcam do kontaktu telefonicznego i mailowego, a także bieżącego śledzenia strony internetowej www.powiat-gniezno.pl oraz profili w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter) na których będą zamieszczane aktualne informacje.

Piotr Gruszczyński
Starosta Gnieźnieński

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych