BIPSobota, 03.6.2023

Druga część wirtualnego przewodnika już dostępna w sieci

Druga część wirtualnego przewodnika już dostępna w sieci

Dostępna jest już druga część FLIPBOOKA "Dzieciaki na szlaki". Dzięki kolejnej odsłonie wirtualnej publikacji możemy całą rodziną poznawać najważniejsze wydarzenia z historii powiatu gnieźnieńskiego i Gniezna od czasów piastowskich po lata współczesne, bez konieczności wychodzenia z domu.

Elektroniczna wersja przewodnika dla małych podróżników „Dzieciaki na Szlaki” autorstwa Jarosława Grygucia powstała w odpowiedzi na rozprzestrzeniającą się w kraju i na świecie epidemię koronawirusa, która wymusiła na nas konieczność ograniczenia tradycyjnych wycieczek, na rzecz równie interesujących wirtualnych podróży. „Dzieciaki na Szlaki” to wielka historia, kultura i sztuka, ciekawostki oraz niezwykłe miejsca naszego regionu, które po prostu trzeba zobaczyć. Wszystko to, wraz z barwnymi ilustracjami i opisami, ujęto w przewodniku dla najmłodszych podróżników, wydanym w formie tradycyjnej w 2020 roku przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Właśnie ta publikacja przeniesiona została w wirtualną przestrzeń. Warto więc poświęcić odrobinę czasu, aby wraz z najbliższymi odwiedzić najciekawsze zakątki na mapie powiatu gnieźnieńskiego. Obejrzyj Flipbooka klikając w link.

Publikacja powstała w ramach programu "Kultura w sieci" finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki