BIPŚroda, 07.6.2023

Dzień Otwarty w Lokalnym Centrum Agrobiomasy Asket

Dzień Otwarty w Lokalnym Centrum Agrobiomasy Asket

W ramach  ogólnoeuropejskiej inicjatywy, wspólnie z Urzędem Gminy Kiszkowo, Wydziałem Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa  Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz Polskim  Klubem Ekologicznym - Okręg Wielkopolski – Koło w Gnieźnie zorganizowana zostanie prezentacja ekologiczna - Dzień Otwarty w Lokalnym Centrum Agrobiomasy Asket®: pokaz linii brykietowania Biomasser® oraz instalacji fotowoltaicznej i cieplnej pn. „Rola Odnawialnych Źródeł Energii w ochronie klimatu”.

Wydarzenie odbędzie się 29 września 2020 r. w Lokalnym Centrum Agrobiomasy firmy Asket w Gniewkowie 16 (gm. Kiszkowo) w godzinach 12:00 – 14:00. Każdy zainteresowany ochroną klimatu będzie miał okazję obejrzeć pokaz produkcji brykietów ze słomy w unikalnej technologii Biomasser® oraz zobaczyć instalację fotowoltaiczną zasilającą zakład oraz wykorzystanie OZE i wody deszczowej , opadowej w domu i zagrodzie. Aby dodatkowo zachęcić do czynnego udziału w spotkaniu, przygotowaliśmy konkurs dotyczący tematyki poruszanej na spotkaniu. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Prezentacje dofinansowane są  ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach przedsięwzięcia: „Z ekologią żyj w zgodzie i pomagaj przyrodzie - konkursy i inne imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną i przyrodniczą na terenie powiatu gnieźnieńskiego”.

 

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki