BIPPiątek, 09.6.2023

Zapraszamy do wspólnego świętowania 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Zapraszamy do wspólnego świętowania 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

11 listopada w dniu Narodowego Święta Niepodległości, punktualnie o godz. 14.00 obejrzeć będzie można koncert „Powiat Gnieźnieński dla Niepodległej”. Transmisja dostępna będzie na stronach internetowych:

www.scenatodziwna.eu
www.biblioteka.czerniejewo.pl
http://www.mgokklecko.naszgok.pl
http://www.lubowo.pl/strona,biblioteka.html
http://www.gokniechanowo.pl/
www.oksir.witkowo.pl/
www.dktrzemeszno.net

W tym roku ze względu na panującą epidemię i związane z nią ograniczenia, Centrum Kultury „Scena to dziwna” postanowiło uczcić święto 11 listopada w sposób odmienny i wyszło z inicjatywą wyprodukowania koncertu w formie elektronicznej, który będzie kompilacją materiałów nadesłanych przez artystów działających przy ośrodkach kultury i bibliotekach gmin powiatu gnieźnieńskiego.

Inicjatywa eSTeDe spotkała się z dużym zainteresowaniem i odzewem ze strony gminnych ośrodków kultury. W wirtualnym koncercie zobaczymy i usłyszymy twórczość artystów z gmin: Łubowo, Witkowo, Czerniejewo, Niechanowo, Trzemeszno, Kłecko, osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Będzie śpiew, fotografia, poezja, muzyka i taniec. W filmie nie zabraknie także akcentów związanych bezpośrednio z działającymi przy eSTeDe zespołami reprezentacyjnymi powiatu gnieźnieńskiego, tj. orkiestry dętej i zespołu tańca ludowego.

Zapraszamy do wspólnego udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości!

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki