BIPPoniedziałek, 29.5.2023

Ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu

Ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu

Szanowni Państwo,

W celu maksymalnego ograniczenia możliwości pojawienia się zakażenia w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz dla zachowania ciągłości pracy Urzędu od środy, tj. 19.01.2022 roku, bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie ponownie w tymczasowym biurze podawczym Urzędu lub poprzez skrzynkę podawczą. Decyzja związana jest z przyrostem nowych zakażeń, a także spodziewaną piątą już falą pandemii COVID- 19. W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o całkowite ograniczenie osobistego załatwienia spraw w Starostwie Powiatowym i procedowania ich za pośrednictwem biura podawczego, telefonicznie w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej.

Kontakt:

STAROSTWO POWIATOWE W GNIEŹNIE
62-200 Gniezno
ul. Papieża Jana Pawła II 9/10
tel. 61 424 07 41
fax 61 424 07 41
www: https://www.powiat-gniezno.pl
e-mail: starostwo@powiat-gniezno.pl

Numery telefonów do poszczególnych komórek organizacyjnych dostępne są na stronie: https://powiat-gniezno.pl/pl/kontakt.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwe będzie wejście do dalszych pomieszczeń budynku Urzędu, po uprzednim zgłoszeniu u właściwego merytorycznie pracownika. Decyzję o konieczności wejścia interesanta do dalszej części budynku podejmuje pracownik. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów
w Wydziale Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego kontynuuje bezpośrednią obsługę klientów, oddając do dyspozycji klientów poczekalnię wewnątrz budynku, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zgłoszenia telefoniczne w celu rejestracji pojazdu, tel. 61 424 07 09. Obsługa bezpośrednia we wszystkich sprawach odbywać się będzie po wcześniejszym pobraniu biletu z urządzenia zarządzającego kolejką.

Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest do Państwa dyspozycji w godzinach:

poniedziałki od 7:30 do 17:00,
od wtorku do piątku od 7:30 do 15:00.

TERENOWY PUNKT PASZPORTOWY

W celu uzyskania informacji dotyczącej procedury złożenia wniosku o dokument paszportowy i odbioru paszportu możliwy jest kontakt drogą telefoniczną pod numerem: 61 854 18 47 oraz 61 854 18 48.
 

Terenowy Punkt Paszportowy jest do Państwa dyspozycji w godzinach:

Poniedziałki od 10.00 do 16.45
od wtorku do piątku od 8.00 do 14.45

Szczegółowe informacje: https://www.poznan.uw.gov.pl/paszporty-komunikaty

Korzystając z okazji chciałbym przypomnieć i podkreślić, iż Starostwo Powiatowe w Gnieźnie przez cały czas trwania pandemii, bez przerwy, wykonuje pełen zakres zadań publicznych, realizując wszystkie sprawy, leżące w kompetencji samorządu powiatowego. Ograniczenia, które zostaną wprowadzone w środę 19 stycznia, obowiązują do odwołania.

 

Życząc zdrowia, pozostaję z szacunkiem

Starosta Gnieźnieński
Piotr Gruszczyński

 

 

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki