BIPNiedziela, 28.5.2023

Z Gdańska do Gniezna

Z Gdańska do Gniezna
Podczas ubiegłorocznego sezonu turystycznego na terenie powiatu odnotowano znaczący wzrost przyjazdów turystów z Pomorza na Szlak Piastowski i do Powiatu Gnieźnieńskiego. Można śmiało sądzić, że miała na to wpływ prezentacja powiatu podczas ubiegłorocznych gdańskich targów turystycznych.

W tym roku swoją ofertę w Gdańsku prezentowało ponad 400 wystawców z kraju i zza granicy. Jubileuszowej edycji targów towarzyszyły 12. Gdańskie Targi Sportów Wodnych POLYACHT oraz 2. Targi Inwestycji w Turystyce CIEPŁY BAŁTYK.

Jak czytamy na oficjalnej stronie targów gdańskich www.mtgsa.com.pl: "Ranga i pozycja GTT z roku na rok rośnie, o czym świadczy wzrastająca liczba wystawców i gości odwiedzających imprezę. Wg rankingu "Rynku Podróży" targi GTT znalazły się w pierwszej trójce krajowych imprez poświęconych turystyce. Ten sukces jest wynikiem współpracy z partnerami, m.in. Polską Organizacją Turystyczną, Polską Izbą Turystyki, która w tym roku obchodzi 15 lecie istnienia, Polską Agencją Rozwoju Turystyki, Baltic Sea Turism Commision, Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, Gdańską Organizacją Turystyczną, a wspólne działania promocyjne na rzecz popularyzacji turystyki i inwestycji w turystyce skutecznie przekładają się na podnoszenie kapitału polskich, a w szczególności nadmorskich walorów turystycznych."

Gniezno jest wymieniane przez organizatorów targów jako jeden z ważniejszych i znaczących wystawców.

Agnieszka Rzempała - Chmielewska
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki