BIPCzwartek, 08.6.2023

Euro-igrce 2003

Głównym założeniem imprezy było podniesienie wiedzy w zakresie problematyki integracji z Unią Europejską, podniesienie sprawności fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia, propagowanie nowego stylu spędzania wolnego czasu

W skład reprezentacji każdej szkoły weszli uczniowie posiadający elementarną wiedzę na temat problematyki unijnej, charakteryzujący się jednocześnie sprawnością fizyczną. Uczniowie na przemian startowali w prostych konkurencjach rekreacyjnych oraz quizie dotyczącym wiedzy z zakresu prawa europejskiego, integracji z UE, języków obcych, wiedzy ogólnej o krajach UE. Pytania i zadania nie były przygotowane na wysokim poziomie trudności, chodziło bowiem o wspólną zabawę.

W ostatecznej klasyfikacji zwyciężyła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie zdobywając 51 pkt., II miejsce zajęło II Liceum Ogólnokształcące z Gniezna zdobywając 48 pkt. a na III miejscu z liczbą 45 pkt. znalazła się drużyna Liceum Ogólnokształcącego z Trzemeszna.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie za wkład i zaangażowanie nauczycielom wychowania fizycznego z II LO w Gnieżnie: p. Władysławowi Kania, p. Stanisławowi Doleckiemu oraz p. Annie Słomian.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki