BIPNiedziela, 18.4.2021

\"Kawa czy herbata\"

\
Telewizja śniadaniowa nadawała swój program o godzinie 6.00 z gnieźnieńskiego ryku i tym samym w Gnieźnie pożegnała się z widzami kończąc program letni. Znani dziennikarze - Katarzyna Nazarewicz i Marek Zając zaprosili do rozmowy ciekawe osobowości z naszego miasta.

Cała Polska mogła zobaczyć jak Pani Marzena Szczerkowska konserwuje stare księgi i posłuchać jak z pasją oddaje się temu zajęciu. Wśród rozmówców znaleźli się również: Ryszard Manuszak, który prezentował swoje obrazy, Robert Grzeszczak - hokeista na trawie z reprezentacji Polski, Dariusz Michałowski opowiadał o kolejce wąskotorowej przejeżdżającej przez malownicze tereny Powiatu Gnieźnieńskiego.

Kucharze z Hotelu Pietrak w scenerii gnieźnieńskiego rynku przygotowywali regionalne potrawy, wabiąc tym samym wielu gnieźnian.

Wśród atrakcji nie zabrakło też pasjonatów zabytkowych motocykli i kolorowych trabantów oraz pokazu tańca break dance.

Jak przystało "na dobre miejsce, królewską tradycję" pojawiła się konna Chorągiew Rycerska Królewskiego Miasta Gniezna.

Na tym nie koniec atrakcji w Gnieźnie. Już w niedzielę 2 września o godz. 16.00 na Placu św. Wojciecha odbędzie się pożegnanie "Lata z Radiem".
Wystąpią między innymi: PERFECT, CAMELEON, BLUE CAFE.

Trudno o lepszą promocję naszego regionu. Warto do nas przyjechać - zachęcamy!

Sonia Gralak
Wydział Promocji i Rozwoju


drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych