BIPWtorek, 06.6.2023

Pięciolecie ,,Milenium’’

Pięciolecie ,,Milenium’’

Pięciolecie istnienia Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska ,,Milenium’’ świętowała nie tylko w swoim gronie. Do wspólnej zabawy z tej okazji zaprosiła wszystkich mieszkańców miasta. Na Rynku w minioną sobotę odbył się festyn, podczas którego odbywały się konkursy i zabawy, prezentacje muzyczne i taneczne. Posłuchać można było Haliny Benedyk oraz zespołu Goya.

Życzenia założycielowi prof. Lechosławowi Gawreckiemu, władzom, pracownikom i studentom uczelni złożył starosta Krzysztof Ostrowski. - Bardzo się cieszę, że Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno- Menedżerska ,,Milenium’’ już od pięciu lat daje szansę edukacji gnieźnieńskiej młodzieży – powiedział starosta. - Wszyscy wiemy, że dziś bez dobrego wykształcenia trudno zaistnieć na rynku pracy. Wysłanie jednak dziecka na studia do innego miasta to niestety dla wielu rodzin zbyt duże obciążenie finansowe. Dlatego tak ważna jest obecność wyższych uczelni w naszym mieście.

Jak dodał Krzysztof Ostrowski, ,,Milenium’’ to uczelnia nie tylko skupiająca się na procesie edukacji, ale także niezwykle aktywnie angażująca się w życie społeczne naszego miasta. W murach uczelni odbyło się szereg konferencji naukowych, szkoleń i debat.

Z kolei władze uczelni podziękowały staroście za dotychczasową współpracę i uhonorowały go Tarczą Herbową Społeczności Akademickiej GWSHM ,,Milenium.

Ewa Michalak
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki