BIPNiedziela, 28.5.2023

Bezpłatna diagnostyka mammograficzna i badania okulistyczne

Bezpłatna  diagnostyka   mammograficzna  i  badania  okulistyczne

Do przeprowadzenia badań z dwóch programów profilaktycznych na podstawie umowy z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ została wytypowana firma: ZZOZ Profilaktyka, Diagnostyka, Leczenie Sp. z o.o., 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 38.

Kobiety z przedziału wiekowego 50 - 69 lat ( rocznikowo ) mogą skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, w ramach programu profilaktyki raka piersi.

W ramach programu profilaktyki jaskry ( I i II etap ) bezpłatnie wykonujemy pełne badania okulistyczne dla kobiet i mężczyzn powyżej 35 roku życia, pierwszeństwo mają osoby, które nie zostały przebadane podczas ostatniego pobytu ambulansu i zostały wpisane na rezerwową listę osób oczekujących na przeprowadzenie badań jaskry.

Wyniki okulistyczne pacjenci otrzymują bezpośrednio od lekarza natomiast wyniki badań mammograficznych zainteresowani otrzymują po ok. 30 dniach od daty badania.

Wyniki będą do odbioru w Wydziale Ochrony Zdrowia przy ul. T. Kościuszki 7, w Sekretariacie - pokój Nr 1, tel. 424 66 11 ( budynek po byłym Urzędzie Skarbowym ).

Osoby zainteresowane badaniami mogą rejestrować się na konkretny dzień i godzinę, korzystając ( od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00 ), z bezpłatnej infolinii 0 800 101 201.

Odpłatność dla osób nie spełniających kryteriów wiekowych: mammografia - 70 zł, jaskra ( I etap - 40 zł, II etap - 50 zł ).

Małgorzata Cichomska
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki