BIPPiątek, 30.7.2021

Zmiany kadrowe

Zmiany kadrowe
Przeprowadzone zostały rozmowy kwalifikacyjne z dwoma osobami, które złożyły swoje oferty: Grażyną Piotrowską i Janem Janickim. Konkurs nie został rozstrzygnięty, zarząd zdecydował się na ponowne jego rozpisanie.

Natomiast Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa ma nową zastępcę dyrektora. Została nią Magdalena Musiałowicz, która od 1999 roku pracowała w Wydziale Organizacyjno-Prawnym starostwa jako główny specjalista ds. zamówień publicznych.

Jednym z pierwszych jej zadań jest zapoznanie się i ponowna analiza wydanych przez starostwo decyzji, budzących opór społeczeństwa, m.in. dotyczących stawów rybnych w gminie Kiszkowo, składowania odpadów przy ul. Fabrycznej, czy też dotycząca firmy mieszczącej się na ul. Wschodniej, prowadzącej produkcję granulatu z surowców tworzyw sztucznych.

Ewa Michalak
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych