BIPPiątek, 07.5.2021

W świątecznym nastroju

W świątecznym nastroju
Sesja odbyła się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. Nim radni i przedstawiciele zarządu podzielili się opłatkiem, okolicznościowe przemówienia wygłosili abp Henryk Muszyński oraz starosta Krzysztof Ostrowski. Metropolita gnieźnieński poświęcił także krzyż, który będzie wisiał w sali sesyjnej.

Świąteczny klimat dopełnił program artystyczny przygotowany przez młodzież z I LO pod kierunkiem ks. Andrzeja Januchowskiego.

Natomiast w części roboczej sesji radni podjęli dwie uchwały w sprawie dokonania zmian w Regulaminie działalności Rady Społecznej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gnieźnie oraz w sprawie przyjęcia programu współpracy Powiatu Gnieźnieńskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Ewa Michalak
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych