BIPŚroda, 31.5.2023

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości
Konkurs, który skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, objętych nauką przedmiotu ,,Podstawy przedsiębiorczości’’, odbył się w środę, 19 lutego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie.

Uczestnicy wykazywali się najpierw wiedzą w formie pisemnej. Przygotowany został dla nich test oraz dwa zadania problemowe. Do kolejnej części – ustnej zakwalifikowało się dziesięć osób. Każda z nich musiała odpowiedzieć na trzy pytania.

Etap ustny wyłonił zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Rafał Rybacki z I LO w Gnieźnie. Jako nagrodę otrzymał indeks GWSHM ,,Milenium’’. Drugie miejsce Wojciech Mikołajczak z ZSP nr 1 w Gnieźnie, a trzecie Paweł Owczarek z II LO, również w Gnieźnie.

Drużynowo zwyciężyła natomiast reprezentacja ZSP nr 1 w Gnieźnie. Drugie miejsce zajął zespół II LO w Gnieźnie, natomiast trzecie drużyna Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie.

Nagrody laureatom wręczyli starosta gnieźnieński Krzysztof Ostrowski i kanclerz GWSHM ,,Milenium’’ Krzysztof Gawrecki.

Konkurs został zorganizowany przez Gnieźnieńską Agencję Rozwoju Gospodarczego, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie oraz Gnieźnieńską Wyższą Szkołę Humanistyczno Menedżerską ,,Milenium’’.

Ewa Michalak

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki