BIPWtorek, 06.6.2023

Plebiscyt na najlepsze potrawy Kół Gospodyń Wiejskich

Wystartował plebiscyt na potrawy Kół Gospodyń Wiejskich – zwycięzców eliminacji regionalnych konkursu „Bitwa Regionów”. Celem plebiscytu jest wyłonienie  spośród wszystkich prac konkursowych  laureata tj. Koła Gospodyń  Wiejskich,  którego  film  w  Konkursie  „Bitwa  Regionów”  w  kategorii  „Nagroda Internautów”, uzyskał największą liczbę głosów. Głosowanie internetowe trwa do dnia 31 sierpnia 2021 r. do godziny 23:59. Ogłoszenie  wyników  głosowania  internautów  odbędzie  się  podczas  finału  Konkursu  Bitwa Regionów w dniu 4 września 2021 r.  w Częstochowie. Informacja o wynikach głosowania zostanie opublikowana na stronie internetowej www.bitwaregionow.pl oraz na profilu Facebook „Polska smakuje”. Uwaga z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos.

W wielkopolskich eliminacjach zwyciężyło Koło Gospodyń Wiejskich w Będziechowie (powiat turecki) z potrawą: schab z kością nadziewany dziczyzną z sosem borowikowym i zasmażaną kapustą i szagówkami.

Przypomnijmy, że laureatem V edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” w 2019 roku zostało Koło Gospodyń Wiejskich z Gorzykowa z daniem - rolada z kaczki w towarzystwie modrej kapusty.

 

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki