BIPNiedziela, 19.9.2021

Konkurs na Działanie 1.1 - Rozwój mikroprzedsiębiorstw - ogłoszony zostanie w poniedziałek 10 marca br.
 

Ze względu na dodatkowe szkolenia dla przedsiębiorców, które odbywają się 5 i 7 marca br. Zarząd Województwa podjął decyzję o zmianie daty ogłoszenia naboru wniosków dla Działania 1.1 Rozwój mikroprzedsiębiorstw. Konkurs zostanie ogłoszony w poniedziałek 10 marca br.

Działanie 1.1 Rozwój mikroprzedsiębiorstw
Termin ogłoszenia konkursu: 10 marca - kwota na konkurs: 8 000 000 zł
termin składania wniosku: min. 30 dni. Obowiązuje procedura naboru bez preselekcji

Celem działania jest rozwój gospodarczy i społeczny regionu poprzez bezpośrednie wsparcie mikroprzedsiębiorstw w początkowym okresie funkcjonowania (do 2 lat działalności), polegające na zwiększeniu ich zdolności inwestycyjnej oraz tworzeniu nowych miejsc pracy. Mając na uwadze liczbę mikroprzedsiębiorstw oraz ich wpływ na gospodarkę, z punktu widzenia rozwoju województwa pożądane jest wsparcie mikroprzedsiębiorstw w okresie inkubacji celem wzmocnienia ich potencjału i wzrostu konkurencyjności. Spowoduje to poprawę ich oferty produktowej i technologicznej oraz dostosowanie ich działalności do wymogów Wspólnego Rynku UE.

Ogłoszenie konkursowe, wnioski o dofinansowanie, załączniki i pozostałe dokumenty zostaną zamieszczone na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl w poniedziałek 10 marca br.

Źródło: www.wrpo.wielkopolskie.pl

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych